O nás
O nás

ŽENA, KTERÁ VÍ CO CHCE, NOSÍ KLOBOUK !

Tímto zvoláním zdravím všechny ženy, které mají rády kloboučky, kšiltovky, barety a čepice, originální oděvy a rády se strojí.

Já též patřím do této skupiny, a hned jak to bylo možné, jsem začala podnikat. Nejdříve jako dámská krejčová (což se mi nyní hodí pro originální tvorbu dámského ošacení), avšak později se mou hlavní činností staly pokrývky hlavy, na jaře a v létě pak ručně malované oděvy, zejména tuniky a trička.

K tvorbě pokrývek hlavy používám střihy, které buď sama navrhuji, nebo se nechávám inspirovat kloboučky, které se nosily v první polovině minulého století. Tyto mám nejraději, protože zjemňovaly ženy a byly samozřejmým doplňkem jejich oděvu.

Všechny mé modely jsou originály, používám desítky různých střihů a materiálů, které vzájemně kombinuji. Pouze černé pokrývky hlavy, které jsou nejvíce žádané, musím opakovat.

Klobouček, čepice, kšiltovka, není jen estetická záležitost. O tom, jaký špatný vliv má na hlavu prochlazení, studené a sychravé počasí, bylo již napsáno mnoho.


Důležité informace pro objednání pokrývky hlavy:

Jak se měří velikost kloboučku? Jednoduše - změřte si obvod v nejširším místě přes čelo a nad ušima. K tomu přidejte 1 centimetr na volnost, ženy které mají více vlasů raději 2 centimetry. Výsledek se pak musí shodovat s nabízenou velikostí.

A proto dámy, noste klobouky, čepice,kšiltovky,barety,ušanky, protože je to zdravé a já se budu snažit, abyste byly i krásné.

A ještě něco důležitého nakonec - mužům se ženy v klobouku líbí, mám to vyzkoušené, můžete mi věřit.


ZKRÁTKA V KLOBOUKU JE KAŽDÁ ŽENA KOČKA!


Jak jsem již na začátku napsala, původ mého podnikání byl v šití dámských oděvů. A protože ráda tvořím oděvy originální a zajímavé (které taky ráda nosím), pustila jsem se do šití, háčkování, vyšívání klasického, vyšívání korálkami, batikování a malování zejména dámských triček, tunik, ale i ostatních oděvů. Ne všechny oděvy však ušiji sama, ale nakoupím je jako polotovar a ty pak dále upravuji změnou střihu, vyšíváním, batikováním a ručním malováním.

Budu se snažit aby Vám moje pokrývky hlavy i ostatní oděvy přinesly jen radost .

Pro ukázky mé tvorby navštivte fotogalerii tohoto webu.


Vaše Modistka Marie

 

Důležitá informace:  Prodávám také v internetovém obchodě Fler na adrese  www.fler.cz/modistka nebo přímo do obchodu: www.fler.cz/shop/modistka


Poznámky:

Veškeré vložené fotografie jsou barevně upravovány tak, aby co nejvíce odpovídaly originálu. Snažíme se též, aby zboží na fotografiích nevypadalo lépe než ve skutečnosti, takže často je sníženo vybarvení i barevný kontrast.  Avšak ne všechny monitory mají stejné barevné podání a též osvětlení při fotografování (aby vynikly detaily) má na výslednou barevnost určitý vliv. Přesto naše fotografie poměrně věrně ilustrují originál.

 

S organizačními záležitostmi, pracemi na počítači, úpravou fotografií, účetnictvím a podobně mě pomáhá manžel Božislav (jinak bych toho moc nevytvořila) a tak Vám taky někdy v poště odpovídá (s podpisem - Božislav - manžel Modistky).

 

Pokyny pro zasílání zboží:

Do České republiky zašleme zboží pomocí České pošty doporučeným balíkem (poštovné a balné 95,-Kč), trička a halenky doporučenou obálkou (poštovné a balné 55,-Kč). Tato možnost je uvedena v pod popisem příslušného zboží tučným písmem.

Do Slovenské republiky a ostatních zemí EU zašleme zboží pomocí České pošty doporučenou zásilkou. Poštovné a balné 190,-Kč je pouze informativní a podle hmotnosti zboží a země dodání může být částka v objednávce upravena podle skutečných nákladů.

Zboží zasíláme nejpozději následující pracovní den po obdržení platby na účet.

I když si v rámci České republiky můžete nechat zaslat zboží na dobírku s příplatkem 50,-Kč, preferujeme platbu předem. Důvodem je nesolidnost některých zákazníků, kteří si nechají zaslat zboží a následně zásilku nepřevezmou. Bohužel, i toto se stává.

V případě zaslání na dobírku zasíláme zboží následující, případně další pracovní den.

Za vyšší poštovné si můžete v České republice objednat dodávku jako "balík do ruky" - má přijít druhý den od odeslání, nebo jako "balík na poštu" - kde si jej musíte na poště vyzvednout.

 

Naše vizitky: